...:: OGŁOSZENIA

Informujemy, że w zakładce "Edukacja - Regulaminy" zostały zamieszczone standardy ochrony małoletnich, które obowiązują w naszej placówce.

Serdecznie zapraszamy Rodziców na pierwsze w tym roku zebranie organizacyjne, które odbędzie się 09.09.2024r. o godz.16.00
w każdej grupie wiekowej.

Do zobaczenia

Informujemy Rodziców dzieci rozpoczynających w naszym przedszkolu rok szkolny, że nasza placówka jest czynna od godziny 6:00 do 17:00

Dzieci przyprowadzane do przedszkola powinny być wyposażone w obuwie zmienne (najlepiej na gumowej podeszwie) oraz worek z zapasowym ubraniem.
Jeśli dziecko chce, może przynieść maskotkę – przytulankę.
Osoby odbierające dziecko muszą mieć ze sobą dowód osobisty.

Śniadanie jest podawane o godzinie 9:00, w związku z tym prosimy przyprowadzać dzieci do godz.8:45.

Obiad jest podawany o godzinie 12:00, a podwieczorek o godzinie 14.00.

W pierwszych dniach pobytu dziecka w przedszkolu, warto odbierać je wcześniej (np. zaraz po obiedzie)a potem stopniowo wydłużać czas.

Wszystkie dodatkowe informację zostaną przekazane na zebraniu informacyjnym w pierwszych dniach września.

Informujemy, że od dnia 01.09.2024r. uległa zmianie stawka żywieniowa, która będzie wynosić 13 zł.

Opłata za godziny ponadprogramowe wynosi 1,44 zł za każdą kolejną godzinę.

Copyright © 2013-24 przedszkole56.edu.pl || Wszelkie prawa zastrzeżone.                   Powered by Grupa VSC